O mně

Jmenuju se Kristýna Nedorostová a žiju se svojí rodinou v Brně.

Vystudovala jsem oděvní návrhářství a později evropskou etnologii na Masarykově univerzitě.

Od mládí se zajímám o oblast sebepoznání a astrologii a díky hlubšímu pochopení souvislostí se postupně učím, jak jít životem s větší lehkostí a klidem.

Mojí hlubokou potřebou je tvořit. Tvořit si vlastní život, který mě naplňuje radostí a hlubokým pocitem smysluplnosti.

Abych mohla začít v životě prožívat to, co pro sebe vnímám jako skutečně hodnotné a důležité, musela jsem se naučit nevyčítat, nehodnotit a přestat se cítit jako oběť okolností.

Uvědomit si, že záleží především na mně jak se budou vyvíjet mé vztahy, co budu umět a jak se budu v životě cítit. Přijmout plnou závislost na Zdroji, důvěřovat mu a oddat se tomu co chce vaším prostřednictvím projevit.

Pochopit, že není zapotřebí vše v životě vybojovat tvrdohlavostí a silou. Otevřít se vědomí, že vše má svůj čas, a že to co je pro náš život stěžejní si neseme v sobě od narození. Jen to většinou zapomínáme hledat uvnitř nás samých...

Každý máme moc ovlivnit realitu kolem sebe k nepoznání, pokud se nenecháme přemoci strachem a otevřeme se možné změně.

V tomto směru mi velmi pomohlo právě automatické psaní. Jeho prostřednictvím jsem si začala být mnohem více vědomá vlastností, které jsem do té doby přehlížela, neuvědomovala si je nebo jim nedávala žádný prostor se projevovat a objevovaly se proto v mém životě velice nezdravou formou.

Velmi ráda objevuji nové cesty i v procesu tvorby samotné a své znalosti předávám s radostí dál na individuálních tvůrčích kurzech pro dospělé, které jsem vytvořila a vedu od roku 2013.

Ráda trávím čas se svými blízkými, čtu, tančím a miluji volnost a přírodu.