O mně


V současné době je pro mě malování především relaxací. Po dni plném pohybu a aktivit s malým chlapečkem, potřebuji zvolnit a ponořit se do vlastního vnitřního světa. Jedná se především o relaxační tvoření s přesahem do arteterapie. Na konkrétní témata nechávám promlouvat vlastní podvědomí a intuici. Tento způsob tvorby vnímám pro sebe jako velice radostný, plný překvapení a spontaneity. Vznikají autentická neopakovatelná dílka plná energie, která zachycují přítomný okamžik, prožívané emoce a často i odpovědi na otázky, kterými se hluboko v sobě zabývám.

Obrazy malované tímto způsobem mohou být silnou podporou a energetickým zářičem, který nás směřuje na naší jedinečné životní cestě do míst, kde bude spokojená duše.

Než jsem se stala maminkou, rozvíjela jsem především enkaustickou malbu. Jde o velice starou techniku, která se používala už v dobách antiky ve starověkém Egyptě. Hlavní složku tu tvoří včelí vosk, který je pigmentovaný a obohacený o damarovou pryskyřici. Pro malování obrázků voskem se používají nástroje, jako je enkaustická žehlička a pero, horkovzdušná pistole, hořák, houbičky, škrabátka nebo se dá malovat jen štětci.

Kontakt:

email: kristyna@nedorostova.cz

mobil: 733 201 656

IČ: 76546713